Toni L - Winter Mix 2008
Tässä olisi uusi miksaus.
Palautetta saa antaa.
Kotisivu
trance, jotain
tracklist:
1. Myon & Shane 54 - The Beach (Original Mix)
2. Joonas Hahmo - Cocktail Bar (Original Mix)
3. Filterheadz - Day At The Beach(Original Mix)
4. Sundriver - City Lights (Original Mix)
5. Meighan Nealon, Ashley Wallbridge - I Believe (Gareth Emery Dub)
6. Jorn Van Deynhoven - Godspeed (Joshua Cunningham Dub Mix)
7. Sonic Division - Day And Night (Original Mix)
8. Alex Kunnari - Unstable (Original Mix)
9. Armin van Buuren & DJ Shah - Going Wrong (DJ Shah's Magic Island Mix)
10.Solar Stone - 4ever
lisätiedot - kuuntele
Otetaas tähän kiksun lomaan hieman rauhallisempaa musiikkiakin:) tracklistiä nopeasti silmäiltynä vaikuttaa ihan toimivalta paketilta*piis* *imustel*
Tässä on tyyliä! *hihu**nuotti*
hyvää päikkärimatskua*hymy**nuotti*
Pistetäämpäs lataukseen ja kommenttia myöhemmin
Varsin laadukasta settiä! Meikäläiselle upposi eniten alkupää ja lopun viimeisten 3 biisin loppuhuipennus! Odottelen innolla seuraavaa..*aplodit*
Alku ihan kivaa tranceilua, ei kuitenkaan mitään hirveän suuria tunteita herännyt. Sonic Division oli sitten jo todella hyvän kuulosta ja aattelin että loppu ois sitten jo mahtavaa. Kunnari nyt siinä vielä meni ihan OK mutta sen jälkeen ei kyllä uponnut yhtään. Kyllähän näitä trancesettejä aina välillä on mukava kuunnella, etenkin kun pysytään tässä alkupuolen linjassa :)
Kiitos palautteesta.
[q]jeesboks, 17.11.2008 21:16:
Pistetäämpäs lataukseen ja kommenttia myöhemmin
[/q]
Aina sama virsi Miksi vaivautua kirjoittamaan moista jos ei
ole palautetta edes antamassa.
Tässä setissä on monta omaa tän hetkistä lempparia *sydän* Oikein maistuva setti, sopii mitä parhaiten aurinkoiseen talvipäivään Tätä on tässä jo useampi päivä fiilisteltyä ja joka kerta se kuullostaa yhtä hyvältä.
[q]Vihta, 22.11.2008 09:52:
---
jeesboks, 17.11.2008 21:16:
Pistetäämpäs lataukseen ja kommenttia myöhemmin
---
Aina sama virsi Miksi vaivautua kirjoittamaan moista jos ei
ole palautetta edes antamassa.
[/q]
Ite ainakin tykkään maistella useamman päivän settiä, ennen palautteen antamista. Aina silloin tällöin myös muu elämä haittaa harrastuksia
Loput 3 biisiä mii laiks=) Alussa kaipas jotain vokaalia, kun meni sellaseks junnaamiseks. Mutta lopussa kiitos seisoo
Kuulostaapa hyvältä. Omasta mielestänikin paljon lemppari biisejä otettu mukaan tähän.
Nyt kuuntelin vasta ekaa kertaa koneella mut varmasti menee ihan mp3 soittimeen saakka ja ajatuksella myöhemmin kuuntelen toisen kerran.
Olipas kiva kuunnella tranaa vaihteeks Maistuvia biisejä ja nätisti rullaa eteenpäin, liked it a lot
-M
Tracklist näyttää hyvältä
Pitääpä laittaa lataukseen
Dear, Toni.
Sorry to be (myself) drunk again (read:"still"), but i have to say, your tracklist is interesting...
Got to "imuun".
Haukun ja solvaan sit kun mä sober taas(ME, MYSELF & I)etc...->10x*känni**känni**känni**piis*
***AI LAAV KUUD MJUUSIK***
Do you?