JYTKE 17.2.2007 @ Kuopio

Back to tapahtumat O

Jaahans...

Oma setti alkoi vähän eri tavalla kun alun perin funtsin ja loppuikin vähän erikoisesti odotuksiin nähden. Onneks musiikki on hyvää kuitenkin.

Bileet vaikutti muutenkin onnistuneilta Jori Hulkkosen Kuopiovierailusta huolimatta. Jytkeellä näyttää olevan aika vakaa asiakaskunta, jonka varaan on hyvä rakennella bileitä.

Tuota tuota... Kuosi oliki hieman tukevampi kun uskalsin pelätä. Tesnon setti meni kokonaan ohi kosta en edes ehtiny paikalle. Pekkaki oli kuulemma rankassu aikalailla. No Sinphonyn kerkesin kuulemaan ja joramaan. OL PERKKALE KOVAA SETTII!

Kaippa nää meni nauhalle...

Jytke toimii mmkay

Jytke on lyönyt itsensä läpi. Jeee-e:). Kivaa oli jälleen nauttia ihanasta tunnelmasta ja musiikista.

Oli ehkä nastointa vähään aikaan :)

kone lähti käyntiin kunnolla omalla kohdalla vasta loppuillasta ja tietenkinhän ne bileet loppui kesken. Eilen, jos koskaan, olisi toivonut k-klubille kellopuolineljän valomerkkiä.

hyvät pileet ku on näin karmee olo

blue monday tuli introssa uudestaan hulkkosen jorin soittamana, mutta kyl jussilla oli hintsusti paremmat kaverit sille, ergo jussi > jori

Symppis paikka muuten tuo K-Klubi, olin siellä lauantaina ekaa kertaa. Ja Jytke TOIMI! Hiki tippu kun joutu niin kovasti tanssimaan... Se hikoilun määrähän on yleensä mun laskujen mukaan suoraan verrannollinen bileiden viihtyisyyteen. Ah, onneksi lisää on tiedossa!

Niin ja yöllä oli tosi ihana kävellä kotiin kun joka paikka oli täynnä lunta, oli niin taianomaisen talvista!

O