Club Peach Presents: 3 Years Of Fun! 18.5.2004 @ Kuopio
Vielä viikko ja sit bailataan!!!!
Tänään olis sitten nämä kestit...! *baila* *baila*
Paikalle on tultava vaikka viime lauantaisesta Locosta en ole ehkä ihan täysin toipunut.
Vielä pari tuntia ja sitten suunta kohti Kuopiota
kohta
...erik stadionille!!! Oli aika tykitystä...! *iloinen**aplodit*
p.s. apologies to all who saw my tits *känni*
Locoilu painoi tosiaan jalkoja, mutta yritin olla antamatta sen häiritä ja näinpä Erikin ja Dj RX:n setit tuli tanssittua (vaihtelevalla menestyksellä) kokonaan.
Kiitos teille kaikille jotka jaksoitte jumpata loppuun asti ja olitte hengessä mukana!!
Erityinen tän juu tietysti vierailevalle tähdellemme RX:lle! Oikein oli mahtava setti!!!
Nyt kun vielä jaksais töissä.......*nukkuu*
Loco tosiaan painoi jalois. Tuli varmaan hytkyttyä ja vatkattua vaikka millä ihmetavalla, eikä tuo tasapainokaan meinannu oikein pelittää, mutta hauskaa oli Kannatti lähteä bileittämään vaikka tänään sitten pyyhältääkin töissä aaveena. Ei ole vaan kun koulutuksen loppunäytöt menos, mutta ei kukaan mitään huomaa!
Kiitoksia erikille ja RX:lle, oli loistavaa musaa, harmi ettei kuopiossa porukka osaa arvostaa kyseistä musiikkia, kun sitä oli sen verran vähän paikalla, mutta me harvat ja valitut ainakin danssailtiin ihan muittenkin edestä. Ei pidä lähteä tanssilattialta turhan takia pois, kun kerta on aloittanut. Kiitoksia vaan kanssa bileittäjille!
[q]Dancer:
harmi ettei kuopiossa porukka osaa arvostaa kyseistä musiikkia, kun sitä oli sen verran vähän paikalla
[/q]
Osasyynä porukan vähyyteen oli varmasti ajankohta, keskiviikkoilta olisi ehkä ollut parempi. Harmi, ettei tapahtumaa enää voinut siirtää täksi illaksi. Ihan hyvin paikalla oli silti ihmisiä, enemmän kuin kyseisessä paikassa viime lauantaina
Eipä ole valittamista illan soittajista. Antilla ei tainnu olla ihan paras ilta, mutta lopun What\'s Happening pelasti paljon, sitä oli jo pakko lähteä tamppaamaan Erik osoitti olevansa sanansa mittainen mies ja paita lähti pois, aivan kuten lupasikin. RX soitti oikein maistuvaa hard trancea, juuri sellaista jota itsekin olen viime aikoina ruvennut yhä enemmän kuuntelemaan.
Ilta meni enimmäkseen pousaillessa, ei vaan jostain syystä ollut kunnon tanssifiilistä, vaikka musiikki oli hyvää.
Kiitoksia vaan kaikille mukana olleille. Mukavaa oli taas soittaa kunnon rytkettä ja pauketta. Kiitoksia myös RX:lle että jaksoit vaivautua tänne asti soittamaan.
Jatketaan bailaamista...*plur*
jepjep. ei ollu mun ilta..... ei todellakaan muutama vinyylikin otti siihen malliin lentoa toivottavasta buenos aires on vielä ehjä. en uskaltanu illalla kattoo =D ois vaan pitäny tykitellä jottai muuta ja se perhanan crossfeideri jestas! ei sen pitäs ees olla päällä. siinähän sitten mietit miksei kuulu mitään..... nojoo tilitystä ois vaikka kuin mutte sille ei voi mittää...... oli paska keikka mutta hyvä ilta =)
kiitokset kaikille jotka jakso loppuun asti ja toivottavasti loppuillan b2b oli vähä parempi ku mun oma setti =)
hyvähyvä poijaat!!! jalat oli poikki ja keuhkot huusi hoosiannaa....
ipi nuorentui kuulema neljä vuotta
juu kitokset vielä omasta puolesta, jengiä oli olosuhteet huomioon ottaen erittäin positiivinen määrä, allekirjoittaneella oli ainakin erittäin hauskaa, toivottavasti otetaan joskus lähitulevaisuudessa uudestaan... :) kiitokset vielä kaikille!