FLY HIGH 13.2.2010 @ Lahti
[size=16]FLY HIGH 13.2.2010[/size]
http://profile.ak.fbcdn.net/object2/272/0/n183493932343_425.jpg
Ajankohta lauantaina 13.02.2010 kello 18 - 02
K18 @ Pub Tenori, Saimaankatu 18, Lahti
"Pikkuhiljaa lähestyy taas se aika kuukaudesta, kun Fly High tarjoaa nostattavaa psytrancea ja rautapitoisen annoksen rumpubassoa Lahtelaisessa pubissa. Kuten olemme jo tähän mennessä huomanneet, ketään ei jätetä kylmäksi tälläkään kertaa... savuja säästelemättä. Tapahtumaan on täysin ilmainen sisäänpääsy, joten nyt kannattaa tulla tutustumaan tarjontaan.
Pienenä extrana ilmoitamme, että tapahtumaan kannattaa tulla hyvissä ajoin, heti kello 18.00 jälkeen, sillä kymmenellä ensimmäisellä halukkaalla on mahdollisuus saada ilmainen sisäänpääsy tulevaan Hardbour -tapahtumaan 20.02.2010. Se on helppoa, ilmoitat vain tiskillä nimesi, joka merkitään listaan. Tulevan Hardbour -tapahtuman pääartistina näemme Eryk Orpheuksen (UK)."
[size=14]FLY HIGH -LINEUP[/size]
[size=13]RHINO[/size]
[size=13]SOLADRIA[/size] [Peyotii Recordings]
[size=13]ZALI[/size]
Residents:
[size=12]PSY GORDON
LUDVIG VON D[/size]
Tervetuloa, mestoilla nähdään.
.WWW.
RHINO - Grenade [mix]
Soladria in MySpace
Fly High group in Facebook
Fly High event in Facebook
Hardbour event in Facebook
Hardbour in Klubitus
Hiihihiii tänne taas istuskelee iltaa!
Tänne etkoilemaan winkin hesan keikkaa. Tulee kahden bileen ilta.
pari tuntii apinat :)
Tullaan, tullaan...
Bujakaaaaaa,jinkso soitti niin hyvii träkkei et huuuuuh :D kiitos nam
Niinpäh namanma :)!
Ei uskaltanut tulla, kun Paavola Pubin henki juotti viimeks yyberkänniin, olin ihan liian wasted Näkykö sitä nyt, jos ens kerralla uskaltais taas mestoille??
Täällä hyvät etkoilut illan päästaraa varten. 3 tuntia paikalla ja sitten piti siirtyä helsinkiin winkin keikalle. Hyvää musaa oli tarjolla sen aikaa mitä paikalla olin.
Rave blogi http://www.isolehti.fi/lehti/blogit/raver71/fly-high-pub-tenori-lahti-12022010